Copyrights IQ POWER © 2023- Created by IQP with WebWave CMS

 

 

 

 

 

02 września 2017

POWRÓT DO LISTY GIER

WRC 7

WRC 7 - ścigaj się na wiernie odtworzonych trasach w 13 wyścigach WRC. Wciel się w najlepszych kierowców Mistrzostw Świata i zasiądź za kierownicą nowych aut. Samodzielnie lub online, pokonuj OS-y w trybie Epic Stages, mierz się z tygodniowymi wyzwaniami i zostań prawdziwym zawodowcem w wyścigach.

 

 

Gracz może wziąć udział w 13 wyścigach pokonując każdy z 52 wiernie odtworzonych odcinków specjalnych Rajdowych Mistrzostw Świata FIA. Wcielić się w jednego z kierowców WRC i zasiąść za kierownicą nowych, szybszych, jeszcze potężniejszych i zwrotniejszych aut. Wybrać jeden z perfekcyjnie odwzorowanych i umożliwiających realistyczną jazdę samochodów rajdowych od renomowanych producentów, takich jak Hyundai, Toyota, Citroën oraz Ford. Do jego dyspozycji oddano 55 oficjalnych zespołów, szeroki wybór kierowców z klas WRC, WRC 2 i WRC Junior. Może się także ścigać na 13 OS-ach trybu Epic Stages, które trwają ponad 15 minut, gdzie na graczy czekają niesamowite emocje.

 

To najtrudniejszy sprawdzian wytrzymałości zarówno dla kierowców, jak i fanów WRC!

 

  • Nowe oficjalne samochody Citroëna, Forda, Hyundaia i Toyoty, w sumie 55 załóg

  • Nowa fizyka opracowana przy współpracy z inżynierami i kierowcami WRC

  • 52 odcinki specjalne, ponad 60 etapów w 13 rajdach, w tym 13 nowych etapów epickich, które trwają dłużej niż 15 minut

  • Całkowicie zrekonstruowane projekty jeszcze bardziej realistycznych dróg, odtwarzające typowe profile znanych etapów WRC
    Multiplayer na wielu ekranach, intensywne doświadczenie w wyścigach typu head-to-head z przyjaciółmi.

  • Cotygodniowe wyzwania on-line, prawdziwa dawka e-sportu, ciągle z nowymi przeciwnikami

PRZEJDŹ DO SKLEPU