Copyrights IQ POWER © 2023- Created by IQP with WebWave CMS

 

 

 

 

 

11 września 2016

POWRÓT DO LISTY GIER

WRC 6

WRC 6 to kolejna odsłona zapoczątkowanej w 2010 roku serii oficjalnych gier tworzonych na licencji Rajdowych Mistrzostw Świata - FIA World Rally Championship. Za stworzenie tytułu odpowiada ponownie francuskie studio Kylotonn Games.

 

 

WRC 6 jeszcze bardziej zbliża się do realiów i specyfiki Rajdowych Mistrzostw Świata WRC. Produkcja oferuje wszystkie czternaście rund sezonu 2016, w tym powracający do kalendarza imprezy po kilkunastu latach przerwy Rajd Chin. Dzięki oficjalnej licencji Międzynarodowej Federacji Samochodowej FIA w grze znaleźli się wszyscy kierowcy, piloci i zespoły, biorące udział w zawodach kategorii WRC, a także najważniejsi zawodnicy, rywalizujący w rozgrywanych jednocześnie Mistrzostwach Świata WRC-2 oraz Junior WRC.

 

WRC 6 wprowadza do rozgrywki wiele istotnych zmian, większość oparta została na opiniach graczy o poprzedniej części serii, w które skrzętnie wsłuchali się twórcy gry dla których WRC 5 była debiutem w dziedzinie klasycznych rajdów samochodowych. W porównaniu do stosunkowo krótkich i rozgrywanych na dość szerokich trasach OS-ów z „piątki”, w nowej odsłonie cyklu poszczególne odcinki stały się wyraźnie dłuższe, a drogi węższe i bardziej wyboiste. W grze poprawiono też model jazdy oraz system uszkodzeń, aby jeszcze bardziej dostosować go do oczekiwań fanów WRC.

 

WRC 6 tradycyjnie udostępnia graczom wiele trybów zabawy. Na początek przystępny samouczek, następnie rozbudowany tryb kariery, aż po możliwość ścigania się na pojedynczych odcinkach specjalnych. Nie zabrakło także opcji rywalizacji wieloosobowej, rozgrywanej za pośrednictwem Internetu lub przy jednej maszynie w trybie gorącego krzesła.

PRZEJDŹ DO SKLEPU