Copyrights IQ POWER © 2023- Created by IQP with WebWave CMS

 

 

 

 

 

05 sierpnia 2014

POWRÓT DO LISTY GIER

WRC 4

WRC 4 czyli nic innego niż WRC - FIA WORLD RALLY CHAMPIONSHIP 4, która należy do serii gier samochodowych opartych na licencji Rajdowych Mistrzostw Świata.

To czwarta odsłona serii tworzonej przez włoskie studio Milestone. Zdecydowanie najlepsza ze wszystkich.

 

 

WRC 4 czerpie pełnymi garściami z zakupionej licencji sportowej – gra oferuje możliwość rozegrania rajdów z sezonu WRC 2013 oraz rywalizacji z kierowcami i zespołami, biorącymi udział w mistrzostwach. Wiernie odwzorowano też trasy przejazdów i występujące w turnieju samochody. Tryb kariery pozwala wcielić się w rolę wirtualnego kierowcy i brać udział w coraz bardziej prestiżowych zawodach, których zwieńczeniem jest World Rally Championship. Twórcy nie zapomnieli też o rozgrywce multiplayer, w której możemy rywalizować z żywym przeciwnikiem.

 

WRC 4 wykorzystuje ulepszony silnik Spikengine, użyty po raz pierwszy w WRC 3. W porównaniu z poprzednią odsłoną grafika uległa poprawie. Oczy graczy cieszą m.in. nowe dynamiczne efekty pogodowe oraz ładniejsze oświetlenie. Poprawiono również dźwięki otoczenia i odgłosy silników. Można powiedzieć, że WRC wydoroślało, a twórcom udało się nadać grze spójności - wreszcie tytuł ten zaczyna przypominać produkcję traktującą o profesjonalnych wyścigach samochodowych, w których rywalizacja toczy się na najwyższym sportowym poziomie, czuć atmosferę.

PRZEJDŹ DO SKLEPU