Copyrights IQ POWER © 2023- Created by IQP with WebWave CMS

 

 

 

 

 

31 października 2014

POWRÓT DO LISTY KIEROWNIC

THRUSTMASTER T150RS PRO Racing Wheel

Kierownica Thrustmaster T150RS PRO oprócz dużego koła kierownicy o średnicy 28 cm pokrytego antypoślizgowym pokryciem została wyposażona w sekwencyjną dźwignię zmiany biegów. Duża powierzchnia łopatek zapewnia precyzję i szybkość działania niezależnie od kąta nachylenia kierownicy. Dźwignie wykonane są z metalu, także trwałość również stoi na najwyższym poziomie. Natomiast serce urządzenia, to najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.

 

 

Realizm siłowego sprzężenia zwrotnego

Realistyczne efekty siłowego sprzężenia zwrotnego pozwalają w pełni doświadczać całej gamy wrażeń związanych z wyścigami, takich jak profil drogi lub toru, utrata przyczepności kół, hamowanie, nierówności, wstrząsy itp. Układ mieszany z kołem pasowym i kołami zębatymi zapewnia płynne, precyzyjne i ciche działanie kierownicy.

 

Wyjątkowa precyzja w trakcie wyścigów

Kąt obrotu regulowany w zakresie od 270 do 1080 stopni zapewnia niezrównany realizm podczas kierowania różnymi samochodami wyścigowymi. Kierownica cechuje się wysoką precyzją dzięki odczytowi optycznemu z 12-bitową rozdzielczością (4096 wartości odchylenia odczytywanych na osi kierownicy).

 

Podstawa z siłowym sprzężeniem zwrotnym

Układ napędu z regulowanym siłowym sprzężeniem zwrotnym zapewniający bardzo realistyczne odczucia podczas jazdy (profil drogi lub toru, utrata przyczepności kół, hamowanie, nierówności, wstrząsy itp.) Układ mieszany z kołem pasowym i kołami zębatymi (bardziej równe i płynne działanie oraz niższy poziom hałasu niż w przypadku kół śrubowych) oraz metalową osią z łożyskami kulkowymi (większa trwałość). Pamięć wewnętrzna i możliwość aktualizacji oprogramowania sprzętowego.

 

W komplecie 3-pedałowy zestaw pedałów T3PA

Pedały i mechanizm wewnętrzny wykonane w całości z metalu. W zestawie element Conical Rubber Brake MOD, zapewniający wyjątkowo płynny opór pod koniec zakresu ruchu pedału hamulca. Wszystkie 3 pedały z możliwością pełnej regulacji (odstępy, kąt nachylenia i wysokość).

 

Rozsądna kierownica do Sony PS3, PS4 i PC

PRZEJDŹ DO SKLEPU