Copyrights IQ POWER © 2023- Created by IQP with WebWave CMS

 

 

 

 

 

13 lutego 2020

POWRÓT DO LISTY KIEROWNIC

THRUSTMASTER T-LCM PEDDALS

PREMIERA 26 MARCA 2020

 

Thrustmaster T-LCM Peddals to nowy zestaw pedałów do ecosystemu, ale także najbardziej zaawansowany technologicznie i najlepszy zestaw pedałów, w którym wykorzystano doświadczenia firmy w produkcji urządzeń sterujących do symulatorów samochodowych.

 

W nazwie zestawu kryje się cała tajemnica technologii T to oczywiście Thrustmaster, a LCM to czujniki tensometryczne i magnetyczne (Load Cell Magnetic). Tajemnica to dwie różne technologie działające wewnątrz pedałów. Pedały przepustnicy i sprzęgła wykorzystują czujniki magnetyczne Hall Effect, współpracując z bezdotykowym system czujników „HEART”. Dzięki 16-bitowej rozdzielczości każdy pedał może zarejestrować 65 536 wartości.

 

Jednak kluczową cechą jest nowy hamulec z czujnikiem obciążenia. Technologia ogniw obciążeniowych opiera się na czułości nacisku, a nie na ilości ruchu pedału, przekształcając siłę nacisku na pedał na reakcję elektroniczną. W przypadku użycia pedału hamulca odwzorowuje rzeczywiste działanie hamowania, symulując ruch cylindra hamulcowego przenoszonego na zaciski za pośrednictwem płynu hamulcowego.

 

Pedał hamulca T-LCM jest w stanie wytrzymać siłę równą 220 funtów (ok. 100 kg) i jest wyposażony w zestaw sześciu sprężyn, które pozwalają użytkownikom ustawić siłę hamowania według własnych wymagań. Oprogramowanie do kalibracji umożliwia także regulację siły hamowania i stref martwych dla każdego z pedałów. Użytkownicy mogą również regulować każdy z trzech pedałów niezależnie, pod kątem wysokości, kąta i odstępów. Możesz także jeżeli jesteś przyzwyczajony do pedałów z zestawów T3PA lub T3PA PRO,to możesz ich użyć.

 

 

Do zestawu pedałów T-LCM Thrustmaster oferuje także specjalną podstawę do mocowania w identyczny sposób jak wcześniejsze modele pedałów serii T3PA, a także zestaw nakładek gumowych na pedały.

PRZEJDŹ DO SKLEPU