Copyrights IQ POWER © 2023- Created by IQP with WebWave CMS

 

 

 

 

 

12 lipca 2019

POWRÓT DO LISTY AKCESORIÓW

THRUSTMASTER® TSS Handbrake Sparco Mod Plus

TSS HANDBRAKE SPARCO MOD PLUS to progresywny hamulec ręczny i sekwencyjna dźwignia zmiany biegów (zamiennie) oficjalnie licencjonowane przez firmę SPARCO, znakomite akcesoria do trenowania driftu, rajdów. Wersja PLUS przeznaczona jest do komputerów PC z  systemem Windows oraz konsol PS4 i XONE.

 

 

Dwa produkty w jednym, wybierz opcję najlepszą w danym momencie dla Ciebie, sekwencyjną dźwignię zmiany biegów (+/-) albo dźwignię progresywnego hamulca ręcznego. Współpraca z firmą SPARCO zaowocowała znakomitymi technicznymi rozwiązaniami.Konstrukcja metalowo-aluminowa z najwyższej klasy elementami jak tuleje techniczne czy przemysłowe sprężyny wyprodukowane w Niemczech, zgodnie z europejskimi normami. Gałka zmiany biegów to aluminiowa replika w skali 1:1 z serii produktów SPARCO do rajdów i driftingu. Dźwignię hamulca ręcznego można ustawić w położeniu poziomym (tryb GT) lub w położeniu pionowym (tryb rajdowy).

 

H.E.A.R.T HallEffect AccuRate Technology zapewnia przede wszystkim:

 

  • precyzję niezmieniającą się z upływem czasu

  • brak przełącznika Tact i potencjometru

 

Współpracuje z ekosystemem Thrustmaster dla platformy PC Windows. Rekomendowane do wszystkich zestawów kierownic Thrustmaster zgodnych z tym systemem, czyli T150, TMX, T300 Series, TX Series, T500 RS, TS-PC RACER, TS-XW RACER and T-GT, ale także dla kierownic wszystkich innych producentów, które współpracują z PC Windows.

PRZEJDŹ DO SKLEPU