Copyrights IQ POWER © 2023- Created by IQP with WebWave CMS

 

 

 

 

 

02 września 2017

POWRÓT DO LISTY KIEROWNIC

THRUSTMASTER® TS-XW RACER SPARCO P310

 

TS-XW Racer SPARCO P310 Competition Mod to pierwszy efekt współpracy firmy SPARCO czołowego, światowego producenta foteli, kierownic, części i akcesoriów tunningowych do samochodów oraz technologicznych rozwiązań i doświadczeń THRUSTMASTER przy konstruowaniu zaawansowanych systemów sterowania do symulatorów samochodowych. TS-XW Racer jest licencjonowaną kierownicą dedykowaną konsoli Microsot Xbox One i komputerom PC z systemem Windows.

 

Jednostka sterująca T-DFB  Depth and Linear Feedback System (40W), gdzie zastosowano silnik bezszczotkowy klasy przemysłowej dający 50% więcej dynamiki, 4 razy większą siłę reakcji, a przede wszystkim realizm, perfekcję i precyzję odczucia realnej symulacji gracza przy prowadzeniu samochodu.

 

 

T-M.C.E to opatentowany system Motor Cooling Embedded, który utrzymuje liniowość działania i wyraźnie odczuwalną dynamikę między innymi dzięki zastosowaniu nowego silnika głównego T-40VE. To rozwiązanie zapewnia 50% więcej dynamiki, 4 razy większą siłę reakcji i efekt rozpraszania ciepła przez chłodzenie jednofazowe.

 

T-40VE nowy silnik od Thrustmaster. Silnik w T-GT zapewnia potężną siłę sprzężenia zwrotnego LINEAR o mocy 40 W i niewiarygodną prędkość (dynamiczny moment obrotowy) przy pokonywaniu długich zakrętów (tryb STALL) do super krótkich zygzaków (tryb DYNAMIC).

 

T-F.O.C system, czyli H.E.A.R.T HallEffect AccuRate Technology to specjalny mechaniczno-elektroniczny przetwornik o rozdzielczości 16 bitów, który zapewnia najwyższą precyzję działania. Przetwornik wykorzystuje bezdotykowy sensor magnetyczny i nawet po wielu latach dobrej zabawy kierownica będzie działała jak tuż po wyjęciu z pudełka. Dodatkowo układ jest w stanie przetworzyć aż 65536 wartości wychylenia koła kierownicy.

 

Zasilanie T-TURBO zapewnia stałą moc i stabilną moc szczytową, aby natychmiast reagować na „żądania” z gry.  Zastosowano układ toroidalny o efektywności 86%. 

PRZEJDŹ DO SKLEPU