Copyrights IQ POWER © 2023- Created by IQP with WebWave CMS

 

 

 

 

 

04 czerwca 2017

POWRÓT DO LISTY KIEROWNIC

THRUSTMASTER® T300RS GT EDITION

Thrustmaster T300RS GT EDITION to licencjonowana kierownica PS4 Gran Turismo, która oprócz dużego koła kierownicy o średnicy 28 cm pokrytego antypoślizgowym pokryciem została wyposażona w sekwencyjną dźwignię zmiany biegów. Duża powierzchnia łopatek zapewnia precyzję i szybkość działania niezależnie od kąta nachylenia kierownicy. Dźwignie wykonane są z metalu, także trwałość również stoi na najwyższym poziomie. W opakowaniu znajdziemy także zestaw 3 metalowych pedałów w wersji Thrustmaster T3PA z możliwością regulacji siły nacisku.

 

 

Sercem T300RS jest nowatorski system silników i siłowników o nazwie H.E.A.R.T HallEffect AccuRate Technology. Koło kierownicy może obracać się o 1080 stopni - trzy pełne obroty! Najwyższą precyzję działania zapewnia mechaniczno-elektroniczny przetwornik o rozdzielczości 16 bitów, który wykorzystuje bezdotykowy sensor magnetyczny. Nawet po wielu latach dobrej zabawy kierownica Thrustmaster T300RS będzie działała jak tuż po wyjęciu z pudełka. Dodatkowo układ jest w stanie przetworzyć aż 65536 wartości wychylenia koła kierownicy. Przekładając liczby na rzeczywistość – kierownica T300RS wychwyci każdy, nawet najmniejszy ruch z dokładnością do 0,01 stopnia!

 

Mechanizm Force Feedback zapewnia realistyczne doznania, takie jak szarpnięcia kół czy zmianę nawierzchni. Mocnych wrażeń dostarcza mocny silnik o wysokim momencie obrotowym. To najbardziej zaawansowany układ Force Feedback dostępny na rynku. Natomiast zastosowany system podwójnych pasów wspomaga dokładność funkcjonowania, a jednocześnie zapewnia bardzo wysoką kulturę pracy.

 

Zestaw pedałów T3PA z regulacja ich nacisku pozwoli na idealne dopasowanie.

PRZEJDŹ DO SKLEPU