Copyrights IQ POWER © 2023- Created by IQP with WebWave CMS

 

 

 

 

 

16 lipca 2017

POWRÓT DO LISTY GIER

PROJECT CARS 2

Project CARS 2 to gra stworzona przez graczy i testowana przez światowej klasy kierowców wyścigowych – wliczając w to dwukrotnego zwycięzcę wyścigu Le Mans – Tommy’ego Milnera, kierowcę rajdowego reprezentującego Audi - René Rasta oraz kierowcę wyczynowego – Bena Collinsa, który pojawił się w takich produkcjach jak Skyfall czy Doctor Strange.

 

 

Project CARS 2 zaprasza graczy do rozgrywki w trybie single jak i multiplayer w najpiękniejszej, najdokładniej odwzorowanej oraz technicznie zaawansowanej wyścigowej symulacji jaka kiedykolwiek powstała. Podążając za sukcesem poprzedniczki, Project CARS 2 podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej, wprowadzając nowe ulepszenia i dodatki do rozgrywki, nowe trasy, nowe pojazdy, nowe możliwości.

 

Najważniejsze cechy gry:

 

  • SZCZYT REALIZMU – gra posiada olbrzymią bazę torów wyścigowych. Oferuje jednocześnie ogromny wachlarz aut – możesz wybierać spośród ponad 170 oryginalnych modeli samochodów począwszy od legendarnych marek, a skończywszy na najnowszych super maszynach. Gra Project CARS 2 wspiera technologię VR oraz obraz w rozdzielczości 12K!
  • GORĄCZKA RYWALIZACJI – z całkowicie nowym systemem zawodów w trybie multiplayer, stworzonym na prośbę graczy, otrzymujemy tryb Mistrzostw Online pozwalający tworzyć nowe lub dołączać do istniejących lig sportowych, zapewniając pełnowymiarową integrację oraz streaming.
  • POTĘGA ŻYWIOŁÓW – rozgrywka staje się bardziej urozmaicona dzięki ciągle zmieniającym się warunkom pogodowym i drogowym – od jazdy na żwirze, asfalcie bądź w błocie, poprzez zmieniające się pory dnia oraz roku po nieprzewidywalne warunki atmosferyczne na drodze. Zmierz się z Matką naturą przy dynamicznie zmieniającej się pogodzie, gdy zasypywać Cię będzie śnieg, bądź spróbuj swoich sił na oblodzonych i niebezpiecznych torach w Szwecji, na których Mercedes Benz organizuje zimowe imprezy wyścigowe.

 

PRZEJDŹ DO SKLEPU