Copyrights IQ POWER © 2023- Created by IQP with WebWave CMS

 

 

 

 

 

25 maja 2017
PLAYSEAT® na pokazie DiRT 4

11 maja 2017 roku w warszawskiej siedzibie Techlandu, polskiego dystrybutora gry DiRT 4 odbyły się przedpremierowe pokazy tej najnowszej odsłony kultowej serii gier. DiRT 4 trafi do sprzedaży w wersjach PC, PS4, XONE już 9 czerwca 2017.

 

W pokazach uczestniczyli zawodowi kierowcy, a także dziennikarze z mediów samochodowych i growych. Playseat® Polska był partnerem tych pokazów. Dzięki wysokiej jakości urządzeniom sterującym i fotelom do symulacji samochodowych Playseat® doznania z prowadzenia samochodów były bliskie rzeczywistości.

 

Klaudia Podkalicka, Kuba Przygoński, Tomek Kuchar czy Kuba "Collin" Brzeźiński oraz olbrzymia grupa dziennikarzy czy sim-owych kierowców była zachwycona zarówno możliwościami gry, a także realizmem jaki zapewniają fotele Playseat®.

 

DiRT 4 to nie tylko nawiązanie do sukcesu DiRT Rally, ale też przeniesienie pasji i realizmu rajdów samochodowych na wyższy poziom. Łączy emocje i realizm DiRT Rally z radością, przystępnością i adrenaliną poprzednich odsłon - DiRT. Ponadto gracz weźmie udział w zawodach rallycross, opartych o licencję FIA World Rallycross Championship, oraz szalonych wyścigach ciężarówek i buggy.

 

Tutaj trochę zdjęć z pokazu przedpremierowego.

POWRÓT DO LISTY WYDARZEŃ