Copyrights IQ POWER © 2023- Created by IQP with WebWave CMS

 

 

 

 

 

03 września 2019

POWRÓT DO LISTY FOTELI

PLAYSEAT® F1 PRO RED BULL RACING 2021

Zaawansowana, profesjonalna konstrukcja firmy PLAYSEAT®. Fotel wykonany przy współpracy z zespołem Formuły 1 RED BULL RACING. Wyprodukowany z najlepszych materiałów z zachowaniem najwyższych standardów. Konstrukcja powstała pod okiem inżynierów na co dzień pracujących przy bolidach Formula 1.

 

Nowoczesne wzornictwo, najwyższej jakości materiały, konstrukcja zaprojektowana przez inżynierów, testowana przez profesjonalnych kierowców wyścigowych. Sebastian Buemi, Daniel Ricciardo i Takuma Sato stale współpracują z firmą PLAYSEAT, a fotele testowali także tacy kierowcy jak Sebastian Vettel, Mark Webber, Tim Coronel, Max Verstappen. Fotel przeznaczony zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, do prostej rozrywki i profesjonalnych zastosowań.

 

Oficjalna licencjonowana edycja fotela F1 Red Bull Racing nowego symulatora wyścigowego Playseat PRO F1 z systemem Playseat ForceLock™, który umożliwia przyłożenie ekstremalnych sił do ramy fotela bez wyginania się, co zapewnia całkowitą stabilność. ForceLock™ pozwala na szybką i łatwą regulację miejsc siedzących oraz pozycji pedałów, dzięki czemu każdy postój lub zmiana kierowcy będzie dziecinnie proste. Ten opatentowany system był testowany i doskonalony przez wiele lat w najtrudniejszych warunkach w profesjonalnych środowiskach. Teraz możesz z niego korzystać w domu!

 

Playseat F1 PRO Red Bull Racing jest pokryty oficjalną matową kolorystyką, logo i naklejkami odnoszącego sukcesy zespołu Aston Martin Red Bull Racing Formuły 1. Siedzenie tapicerowane jest bardzo wygodną, wysokiej jakości skórą winylową w kolorze czarnym, zachowującą idealną jakość przez wiele godzin wyścigów. Opatentowane ramy są bardzo stabilne, a dzięki możliwości regulacji fotel ten jest super wygodny dla fanów wyścigów samochodowych, którzy chcą znaleźć idealną pozycję do najbardziej intensywnych gier.

 

Kompatybilny ze wszystkimi kierownicami oraz zestawami pedałów dostępnymi na rynku.

PRZEJDŹ DO SKLEPU