Copyrights IQ POWER © 2023- Created by IQP with WebWave CMS

 

 

 

 

 

01 maja 2022

POWRÓT DO LISTY FOTELI

PLAYSEAT® CHALLENGE BLACK ActiFit™

Playseat® Challenge ActiFit™ jest bardzo kompaktowy, stabilny i regulowany. Dzięki unikalnej, składanej konstrukcji zajmuje niewiele miejsca, gdy nie jest używany, więc można go łatwo przechowywać. Jest to idealny fotel wyścigowy dla osób, które mają mało miejsca w domu, ale chcą się dobrze bawić i przeżyć realistyczne wyścigi. Dostępność tego wyścigowego kokpitu jest przełomowa, z wieloma pozycjami wyścigowymi dla Twojego ciała, od wyprostowanej pozycji GT lub rajdowej, aż po pełne doświadczenie pozycji wyścigowej F1. Playseat® Challenge ActiFit™ daje Ci wrażenie przebywania w autentycznym kokpicie wyścigowym w każdej grze wyścigowej, a jednocześnie jest niezwykle wygodny nawet podczas długich sesji grania.

 

 

Unikalna, składana konstrukcja umożliwia przechowywanie fotela wyścigowego w szafie lub pod łóżkiem, nawet w ograniczonej przestrzeni, bez konieczności demontażu kierownicy i zestawu pedałów. Fotelik jest dostarczany w kompaktowym pudełku, a jego łatwy montaż trwa kilka sekund. Teraz każdy może zostać rajdowcem i cieszyć się grą wyścigową w swoim domu.

Playseat® ActiFit™ składa się z pionowych mikro włókien specjalnej konstrukcji, które pozwalają na przepływ powietrze. To najdoskonalsze rozwiązanie na najbardziej intensywne i długie sesje rajdowe czy wyścigowe.

PRZEJDŹ DO SKLEPU