Copyrights IQ POWER © 2023- Created by IQP with WebWave CMS

 

 

 

 

 

05 sierpnia 2014

POWRÓT DO LISTY GIER

GRID AUTOSPORT

GRID Autosport to kolejna odsłona popularnego cyklu gier wyścigowych, zapoczątkowanego w 1997 roku przez TOCA Touring Car Championship. Projekt opracowało studio Codemasters, czyli autorzy wszystkich wcześniejszych odsłon gry.

 

       

Gra koncentruje się na odtworzeniu kariery profesjonalnego kierowcy i obejmuje zarówno same wyścigi, jak i to, co dzieje się w czasie i pomiędzy zawodami. Autorzy przygotowali bogaty wybór samochodów, wśród których znalazły się produkowane seryjnie modele ale także konstrukcje prototypowe. Wszystkie samochody możemy modyfikować według własnego uznania. Wyścigi powadzone są w dwudziestu dwóch różnorodnych lokacjach i na ponad setce tras.

 

GRID Autosport posiada najbardziej obszerną zawartość w historii serii, wprowadzając wiele nowości, a jednocześnie zachowując wszystko to, za co fani polubili wcześniejsze części serii gier. Miłośników marki powinna zwłaszcza ucieszyć wiadomość o powrocie widoku zza kierownicy, czego bardzo brakowałograczom  w poprzedniej odsłonie serii. Gra oferuje rozbudowany tryb kariery, w którym wcielamy się w profesjonalnego kierowcę i poza wygrywaniem wyścigów zajmujemy się także kompletowaniem zespołu opracowywaniem strategii rozwoju, a także pozyskiwaniem sponsorów. Nie zabrakło oczywiście także rozgrywki multiplayer. Poza tradycyjnym konkurowaniem na torach gracze mogą m.in. zakładać sieciowe kluby oraz rywalizować o pierwsze miejsce w sieciowych rankingach raceNet.

PRZEJDŹ DO SKLEPU