Copyrights IQ POWER © 2023- Created by IQP with WebWave CMS

 

 

 

 

 

29 września 2019

POWRÓT DO LISTY GIER

GRID

Czwarta gra z tej serii GRID, zapewnia intensywne wyścigi rozgrywane na czterech kontynentach na najsłynniejszych na świecie ulicach miast i torach wyścigowych. Możesz wybrać samochody z grupy GT, Touring, Stock, Muscle, Super-Modified i innych. Sprawdzisz swoje możliwości w różnych typach wyścigów takich jak Circuit, Street Racing, Oval, Hot Laps, Point-to-Point i World Time Attack.

 

 

GRID zapewnia idealną równowagę, oferując adrenalinę i wyzwanie dla każdego kierowcy. Konsultacje Fernando Alonso zapewniły grze wyjątkowy realizm.

 

W GRID przeżyjesz każdy ważny moment wyścigu, od przypływu adrenaliny podczas startu, do euforii na mecie, a także wszystko co może spotkać kierowcę w wyścigu, zawsze pełno emocji. Raz za razem dochodzi do niebezpiecznych zdarzeń, jak wyprzedzanie “na żyletkę”, obcieranie zderzaków i kolizje. Emocje potęguje ostra rywalizacja z partnerami z zespołu lub przeciwnikami, którzy mogą pomóc, ale i przeszkodzić w drodze do ostatecznego celu - zostania mistrzem GRID World Series.

 

Kultowe samochody. Ścigaj się najsłynniejszymi samochodami, współczesnymi i antykami, należącymi do wielu kategorii. Najnowszymi cudeńkami, takimi jak Porsche 911 RSR oraz Ferrari 488 GTE w kategorii GT, po legendy motoryzacji, na przykład Forda GT40 czy Nissan Skyline GT-R R32. Wszystkie te cudeńka czekają, abyś wypróbował ich możliwości.

PRZEJDŹ DO SKLEPU