Copyrights IQ POWER © 2023- Created by IQP with WebWave CMS

 

 

 

 

 

02 września 2017

POWRÓT DO LISTY GIER

FORZA MOTORSPORT 7

PREMIERA GRY 3 PAŹDZIERNIKA 2017

 

Siódma odsłona bestsellerowego cyklu gier wyścigowych, rozwijanego we współpracy Turn 10 Studios z firmą Microsoft. W Forza Motorsport 7 możemy wziąć udział w wyścigach, rozgrywających się na trzydziestu różnych torach, do naszej dyspozycji oddano największy w historii serii garaż, liczący ponad 700 licencjonowanych samochodów i do tego z możliwością modyfikacji, tuningu.

 

 

Zastosowany w grze model jazdy plasuje się tradycyjnie gdzieś pomiędzy symulacją a zręcznościówką i powinien przypaść do gustu zarówno weteranom gatunku, jak i początkującym graczom, którzy mają możliwość włączenia rozlicznych ułatwień. Produkcja jest jedną z pierwszych gier, wykorzystujących potencjał konsoli Xbox One X, gdzie pozwala na płynną zabawę w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę. Jeśli nie liczyć darmowego Forza Motorsport 6 Apex, siódemka jest także pierwszą odsłoną serii, która ukazała się nie tylko na konsolach, ale także na komputerach PC z systemem Windows 10.

Prawdziwe emocje w 4K. Stworzona od podstaw w rozdzielczości UHD gra Forza Motorsport 7 będzie jako pierwsza oferować rozgrywkę w 4K przy 60 klatkach/sek.

 

Do dyspozycji gracza oddano ponad 700 samochodów, w tym największę kolekcję modeli marek premium Ferrari, Lamborghini i Porsche.

 

Dynamiczne zmiany pogodowe, intensywny deszcz, powiększające się kałuże i ograniczona widoczność sprawiają, że wyścig jest testem poziomu umiejętności.

 

Forza 7 z nowymi ligami, ulepszonymi trybami oglądania, integracją z usługą Mixer i czołowymi partnerami jak Porsche, jest najlepszą grą sportową zarówno dla graczy, jak i oglądających.

 

Spersonalizuj swój wygląd, korzystając z olbrzymiej kolekcji wyposażenia kierowców. Setki opcji obejmujących dekady historii wyścigów i popkultury.

PRZEJDŹ DO SKLEPU