Copyrights IQ POWER © 2023- Created by IQP with WebWave CMS

 

 

 

 

 

29 lipca 2018

POWRÓT DO LISTY GIER

FORZA HORIZON 4

 

Czwarta już odsłona kultowego cyklu gier wyścigowych z otwartym światem, tworzonych przez studio Playground Games. Po raz pierwszy w grach wyścigowych i samochodowych poznasz współdzielony, otwarty świat z dynamicznie zmieniającymi się porami roku. Odkrywaj piękną scenerię, zbierz ponad 450 samochodów i stań się supergwiazdą Horizon w historycznej Wielkie Brytanii. 

 

 

Mistrzowska jazda o każdej porze roku. Eksploruj stale zmieniający się świat, mknąc po suchej, mokrej, błotnistej, zasypanej śniegiem lub skutej lodem nawierzchni.Co tydzień nowa zawartość. Co tydzień zmienia się pora roku, a wraz z nią dodawana jest nowa treść tematyczna. Pojawiają się nowe mechanizmy rywalizacji, nowe wyzwania i nowe nagrody.

Zbierz ponad 450 samochodów. Ciesz się największą i najbardziej zróżnicowaną listą samochodów w dotychczasowej serii Horizon – w tym ponad 100 licencjonowanych producentów samochodów.

Ścigaj się. Popisuj się wyczynami kaskaderskimi. Twórz. Odkrywaj. W nowej otwartej kampanii wszystko, co robisz, posuwa rozgrywkę naprzód.

Odkrywaj Współdzielony świat. W twoim świecie żyją prawdziwi gracze. Gdy zmienia się pora dnia, pogoda czy pora roku, wszyscy gracze doświadczają tego jednocześnie.

Personalizuj życie w Horizon. Zadbaj o garderobę kierowcy, kupuj nieruchomości i twórz własne trasy wyścigowe dla społeczności.

 

 

PRZEJDŹ DO SKLEPU