Copyrights IQ POWER © 2023- Created by IQP with WebWave CMS

 

 

 

 

 

20 czerwca 2015

POWRÓT DO LISTY GIER

FORZA HORIZON 2

W Forza Horizon 2 ścigaj się w ogromnym otwartym świecie w zmiennych warunkach  pogodowych w dzień i w nocy. Łącz się ze znajomymi w święcie prędkości, stylu i pełnego adrenaliny, akcji, pojedynków na szosie. Zwiedzaj piękne i egzotyczne lokacje, zasiądź za kierownicą jednego z ponad 200 najwspanialszych samochodów świata,  odwzorowanych z wielką precyzyją.

 

 

Kolejny etap w ewolucji najlepszego w swojej klasie silnika graficznego Forza zapewnia pełny cykl dnia i nocy, z efektami świetlnymi i wizualnymi. Epicki samochodowy tryb kariery dostosuje się do Twoich decyzji w wybieraniu samochodów, oferując także setki wydarzeń w pięknych i zróżnicowanych krajobrazach Europy. Nieważne czy się ścigasz, poszukujesz ukrytych skarbów, czy chcesz pochwalić się swoim stuningowanym "ścigaczem" na zlotach samochodowych rozsianych po całym świecie, wybór zawsze należy tylko do Ciebie.

Przełączaj się błyskawicznie pomiędzy rozgrywką jednoosobową i grą w sieci. Bez poczekalni, bez czekania. Dołącz do przyjaciół w sieci, aby jeździć dowolnie razem, konkurować w wyścigach i trybach drużynowych, lub wziąć udział w zabawnych wyzwaniach wieloosobowych.

Dołącz do lub stwórz własny Klub Samochodowy składający się z maksymalnie 4 członków, aby poszerzyć swoją sieć znajomych i rządzić na tablicach wyników. W rozgrywce jednoosobowej technologia Drivatar wypełnia twój świat znajomymi, nawet jeśli nie są dostępni w sieci.

PRZEJDŹ DO SKLEPU