PRZEJDŹ DO SKLEPU

Aby uczcić 10 lat obecności marki F1 na rynku przygotowano specjalną edycję najnowszej odsłony gry. F1 2019 Anniversary Edition z dodatkową zawartością , czyli dwoma zwycięskimi bolidami z klasycznego sezonu 2010 Ferrari F10, prowadzonego przez Fernando Alonso i Felipe Massę oraz McLarenem MP4-25 Lewisa Hamiltora oraz Jensona Buttona. Obie maszyny dołączą już dostępnych klasycznych bolidów Red Bulla RB6 Sebastiana Vettela i Marka Webbera z 2010 r. oraz innych klasycznych maszyn z biblioteki F1 2018.

 

 
Najnowsza odsłona zostanie wzbogacona o wiele nowych elementów i trybów gry, które zostaną ujawnione w najbliższych miesiącach. Oficjalna premiera gry odbędzie się podczas austriackiego Grand Prix.
 
W grze pojawią się licencjonowane zespoły F1 i F2, tory oraz kierowcy, w tym także Robert Kubica. Teraz gracze będą mogli wcielić się w postać polskiego mistrza i samemu zasiąść za kierownicą bolidu FW42 w walce o pole position i Grand Prix największych torów F1. Robert Kubica jest także na okładce F1 2019 w towarzystwie aktualnego mistrza świata - Lewisa Hamiltona.
 
F1 2019 gracze będą mogli po raz pierwszy w historii zasiąść za kierownicą maszyny stworzonej specjalnie na potrzeby gry. Zaprojektowana ona została we współpracy z zespołem inżynierów pod kierownictwem Rossa Brawna oraz Pata Symondsa. Ten specjalny bolid będzie dostępny w trybie wieloosobowym oraz będzie spełniał wszystkie wymogi techniczne sezonu 2019.
F1 2019 ANIVERSARY

POWRÓT DO LISTY GIER

07 czerwca 2019

 

 

 

 

 

Copyrights IQ POWER © 2022- Created by IQP with WebWave CMS