Copyrights IQ POWER © 2023- Created by IQP with WebWave CMS

 

 

 

 

 

07 czerwca 2019

POWRÓT DO LISTY GIER

F1 2019 ANIVERSARY

Aby uczcić 10 lat obecności marki F1 na rynku przygotowano specjalną edycję najnowszej odsłony gry. F1 2019 Anniversary Edition z dodatkową zawartością , czyli dwoma zwycięskimi bolidami z klasycznego sezonu 2010 Ferrari F10, prowadzonego przez Fernando Alonso i Felipe Massę oraz McLarenem MP4-25 Lewisa Hamiltora oraz Jensona Buttona. Obie maszyny dołączą już dostępnych klasycznych bolidów Red Bulla RB6 Sebastiana Vettela i Marka Webbera z 2010 r. oraz innych klasycznych maszyn z biblioteki F1 2018.

 

 
Najnowsza odsłona zostanie wzbogacona o wiele nowych elementów i trybów gry, które zostaną ujawnione w najbliższych miesiącach. Oficjalna premiera gry odbędzie się podczas austriackiego Grand Prix.
 
W grze pojawią się licencjonowane zespoły F1 i F2, tory oraz kierowcy, w tym także Robert Kubica. Teraz gracze będą mogli wcielić się w postać polskiego mistrza i samemu zasiąść za kierownicą bolidu FW42 w walce o pole position i Grand Prix największych torów F1. Robert Kubica jest także na okładce F1 2019 w towarzystwie aktualnego mistrza świata - Lewisa Hamiltona.
 
F1 2019 gracze będą mogli po raz pierwszy w historii zasiąść za kierownicą maszyny stworzonej specjalnie na potrzeby gry. Zaprojektowana ona została we współpracy z zespołem inżynierów pod kierownictwem Rossa Brawna oraz Pata Symondsa. Ten specjalny bolid będzie dostępny w trybie wieloosobowym oraz będzie spełniał wszystkie wymogi techniczne sezonu 2019.

PRZEJDŹ DO SKLEPU