Copyrights IQ POWER © 2023- Created by IQP with WebWave CMS

 

 

 

 

 

16 lipca 2017

POWRÓT DO LISTY GIER

F1 2017

F1 2017 to najnowsza odsłona wirtualnych wyścigów Formuły 1. Ponieważ jak i wcześniejsze gry z serii symulator posiada oficjalną licencję tym razem na sezon 2017 więc znajdziemy tutaj wszystkie bolidy, kierowców i tory, które pojawiają się w tej serii zawodów. Oprócz tego udostępniono także wcześniejsze wersje bolidów. Szczegółowo odwzorowane tory, zmienne warunki atmosferyczne, różne charakterystyki bolidów pozwalają wczuć się w dramaturgie królowej sportów samochodowych.

 

 

Jedną z atrakcji tej odsłony jest także obecność klasycznych pojazdów, w tym McLarena MP4/4 z 1988 roku, którym jeździli Alain Prost i Ayrton Senna czy Williamsa FW14B z 1992 roku – samochodu kierowanego przez Nigela Mansella i Riccardo Patrese oraz Ferrari F2002 z 2002 roku, którym ścigali się Rubens Barrichello i Michael Schumacher. Nie są to jedyne historyczne pojazdy, w sumie w grze będzie ich 12. Bolidy te dostępne są w trakcie sezonu w specjalnych wyścigach oraz w kilku innych trybach, w tym w grze wieloosobowej i próbach czasowych.

 

To oczywiście nie jedyne nowości w grze, znajdziemy między innymi:

 

  • ROZBUDOWANY TRYB KARIERY- nieliniowa struktura dla jeszcze lepszej grywalności i immersji. Jeszcze mocniej wyspecjalizowane teamy z programistami, inżynierami oraz agentem. Mocny system reputacji.

  • CAŁKIEM NOWY TRYB - MISTRZOSTWO

  • ROZSZERZONY TRYB MULTIPLAYER - nawet do 20 graczy! System postępów i nagród z możliwością bezpośredniego porównywania statystyk między graczam. Dodatkowo Lobby Voting.

  • ZUPEŁNIE NOWY DESIGN - nowy wygląd bolidów w pełni uwzględniający zmiany w sezonie 2017. Także nowe świeższe menu gry.

 

Wersja premierowa zostanie ekskluzywnie wzbogacona o model bolidu McLaren MP4/4, który w późniejszym terminie będzie można także kupić oddzielnie. Pozostałe klasyczne samochody będą dostępne we wszystkich wersjach gry.

PRZEJDŹ DO SKLEPU