Copyrights IQ POWER © 2023- Created by IQP with WebWave CMS

 

 

 

 

 

MOTION

Systemy MOTION do symulatorów

  • Najlepsze ceny na rynku

  • Najwyższa jakość wykonania

  • Pełna konfigurowalność

Najbardziej zaawansowana, precyzyjna i najlepsza na świecie konsumencka platforma odtwarzająca ruch do symulatorów.

 

Do naszych produktów wprowadziliśmy wiodącą w branży elektronikę, enkodery i silniki. Trwałość i bezpieczeństwo DOF Motion są niezwykle wysokie. Każda wysyłana przez nas jednostka jest zbudowana zgodnie z naszymi wysokimi standardami, przechodzi rozległe testy i kontrole jakości, zanim zostanie zdemontowana i zapakowana do wysyłki.

 

Dostarczamy Państwu najlepsze urządzenie plug & play do symulacji samochodowych i lotniczych dla wszystkich entuzjastów gier i profesjonalistów. Nasza jakość i ceny są bez konkurencjne!

REALIZM

Poczuj każdą nierówność, szarpnięcie czy zmianę biegów. Poczuj siły przyśpieszenia, hamowania czy wysokie obroty, które oddadzą realizm niesamowitego zanurzenia w wyścigach czy wrażeniach z lotów.

 

Nasi inżynierowie myślą innowacyjnie i wprowadzają w życie świetnie przemyślane projekty wykorzystując swoje  wieloletnie doświadczenie, aby zapewnić wyjątkową wydajność i jakość każdego symulatora.

WIĘCEJ NIŻ GRA

Zgodny z ponad 120 grami, a ich liczba stale rośnie. Dzięki naszej funkcji Motion Ride możesz cieszyć się wrażeniami ruchu w w roller-coasterach, filmach 6D i wielu innych.

 

Nasza platforma współpracuje z goglami VR zarówno z Oculus Rift jak i HTC Vive oraz wszystkimi przyszłymi produktami do PC.

Rzeczywistość wirtualna w połączeniu z naszym symulatorem ruchu to  całkowite zanurzenie w świat gier.

MOŻLIWOŚCI

Nasze platformy są zaprojektowane tak, aby były niewiarygodnie realistyczne i dodawały radości z doświadczenia pilota lub kierowcy, zapewniając szybkie i precyzyjne ruchy.

 

Oferujemy wersje 2 DOF (pitch + roll), 3 DOF (pitch + roll + yaw) i możliwość rozbudowy do pełnego 6 DOF, odtwarzając realistycznie ruchy samochodów, samolotów czy też innych pojazdów. Idealne zarówno do zastosowań profesjonalnych jak i rozrywki.

Platformy DOF MOTION to najtańsze ale zarazem bardzo zaawansowane technologicznie dostępne systemy motion (odtwarzające ruch). Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem DOF MOTION w Polsce. Systemy są bardzo proste w montażu i obsłudze. Jednak konfiguracja, montaż, zabudowa, szkolenia, to także część naszej oferty. Dostarczamy kompletne systemy włącznie z systemami VIRTUAL REALITY czy zestawami sterującymi. Platformy z serii M2 MOVER to bardzo kompaktowe, super atrakcyjne cenowo system przystosowany do foteli firmy PLAYSEAT. Pozostałe modele pozwalają na zamocowanie dowolnego pasującego wymiarowo fotela. Systemy DOF MOTION współpracują z ponad 120 grami - symulatorami samochodowymi, lotniczymi, rollercoasterami i innymi. Znakomite efekty uzyskujemy używając ich z systemami VIRTUAL REALITY

M2 MOVER do foteli PLAYSATATION • Systemy H3, P3 z trzema stopniami swobody • Linia PROFESSIONAL z podwyższonymi parametrami