Copyrights IQ POWER © 2023- Created by IQP with WebWave CMS

 

 

 

 

 

31 marca 2016

POWRÓT DO LISTY GIER

DIRT RALLY LEGEND EDITION

DiRT Rally to najbardziej realistyczna i emocjonująca gra rajdowa w historii, sprawdzona przez graczy na 130 milionach kilometrów tras. Gra perfekcyjnie odwzorowuje emocje pokonywania niebezpiecznych dróg z zawrotną prędkością ze świadomością, że jeden błąd może zniweczyć szanse na dobry wynik.

 

 

Każdy odcinek specjalny to sprawdzian innych umiejętności – będziesz ścigać się na śniegu, lodzie, asfalcie, szutrze oraz w różnych warunkach pogodowych. Kiedy samochód doznaje uszkodzeń, a ty musisz mierzyć się z kolejnymi odcinkami, twoja ekipa stara się sprawić, aby auto było konkurencyjne. Każdy wyścig staje się maratońskim wyzwaniem dla koncentracji i umiejętności.

Gra DiRT Rally zawiera również oficjalnie licencjonowaną zawartość World Rallycross, umożliwiającą poprowadzenie najszybszych aut terenowych na świecie i rywalizację z innymi kierowcami na kilku kultowych trasach tej serii, zarówno w trybie dla jednego gracza, jak i w wyścigach wieloosobowych.

Legendarne samochody rajdowe – pojawia się ponad 40 legendarnych i najbardziej znanych samochodów historycznych i współczesnych, wśród których znajdują się pojazdy oczekiwane przez graczy oraz auta przystosowane do jazdy na określonej nawierzchni.

6 dużych rajdów i ponad 70 odcinków – po błotnistych walijskich trasach, greckich szutrach czy zmrożonym asfalcie Monte Carlo. Szczyt legendarnego Pikes Peak, śnieżna Szwecja oraz zapierające dech w piersiach krajobrazy w Finlandii.

PRZEJDŹ DO SKLEPU