Copyrights IQ POWER © 2023- Created by IQP with WebWave CMS

 

 

 

 

 

31 sierpnia 2015
Wrzesień 2015 - nowości w ofercie

Wielkimi krokami zbliża się koniec roku, czyli najbardziej oczekwiany przez graczy czas. W czwartym kwartale mają jak zawsze swoją premierę najważniejsze tytuły i nowe hity.

Czekamy niecierpliwie na nową odsłonę Forza Motorsport na Xbox ONE, najnowszę jakże odmienioną wersję kultowej marki Need For Speed, która trafi na wszystkie popularne konsole, podobnie zresztą jak najnowsza odsłona gry na licencji World Rally Championship, czyli po porstu WRC 5 z Robertem Kubicą w składzie.

 

Natomiast my wyprzedzając nadejście hitów, a także nie zapominając o posiadaczach jeszcze ciepłych Projest Cars i Formula 1 2015 wzbogacamy naszą ofertę sprzętową.

Przede wszystkim jako pierwsi w Polsce wprowadzamy do oficjalnej sprzedaży najnowsze kierownice LOGITECH® G29 DRIVING FORCE przeznaczone dla PS4, PS3 i PC Nowość w naszej ofercie to także specjalna wersja fotela Evolution na licencji znanego formatu telewizji BBC, kultowego programu TopGear - PLAYSEAT® EVOLUTION TOPGEAR oprócz licencyjnego logo odznaczającego się także bardzo ładnym designem.

Ostatnia z nowości, ale na pewno nie ostatnia w tym roku, to możliwości rozbudowania wprowadzonego niedawno do naszej oferty stojaka na TV do wersji pozwalającej zamontować 3 lub więcej ekranów PLAYSEAT® TV STAND PRO 3S.

 

POWRÓT DO LISTY WYDARZEŃ