Copyrights IQ POWER © 2023- Created by IQP with WebWave CMS

 

 

 

 

 

11 października 2016

POWRÓT DO LISTY KIEROWNIC

THRUSTMASTER® TX RACING WHEEL LEATHER EDITION

Kierownica Thrustmaster TX Leather Edition oprócz dużego koła kierownicy o średnicy 28 cm pokrytego antypoślizgowym pokryciem została wyposażona w sekwencyjną dźwignię zmiany biegów. Duża powierzchnia łopatek zapewnia precyzję i szybkość działania niezależnie od kąta nachylenia kierownicy. Dźwignie wykonane są z metalu, także trwałość również stoi na najwyższym poziomie. Natomiast serce urządzenia, to najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.

 

 

Sercem zestawu Thrustmaster TX jest nowatorski system silników i siłowników o nazwie H.E.A.R.T HallEffect AccuRate Technology. Koło kierownicy może obracać się o 1080 stopni - trzy pełne obroty! Najwyższą precyzję działania zapewnia mechaniczno-elektroniczny przetwornik o rozdzielczości 16 bitów. Czym się charakteryzuje? Jest odporny na działanie czasu – przetwornik wykorzystuje bezdotykowy sensor magnetyczny. Nawet po wielu latach dobrej zabawy kierownica Thrustmaster TX będzie działała jak tuż po wyjęciu z pudełka. Dodatkowo układ jest w stanie przetworzyć aż 65536 wartości wychylenia koła kierownicy. Przekładając liczby na rzeczywistość – kierownica Thrustmaster TX wychwyci każdy, nawet najmniejszy ruch z dokładnością do 0,01 stopnia!

 

TX Leather Edition jest w pełni konfigurowalna. W zestawie podstawowym jednostka centralna z kołem kierowniczym w wersji TM Leather 28 GT i zestawem trzech metalowych pedałów TP3A (wzmocniony pedał hamulca, regulacja wysokości pedałów) możemy w bardzo prosty sposób (system "one click") przebudować:

 

  • wymienne koła kierownicze - Ferrari F1, Ferrari 458 GTE, Ferrari 599XX Evo Alcantara, TM Leather 28 GT
  • zamiennie zestaw pedałów z modelu T500RS, czyli T3PA PRO
  • w opcji klasyczna skrzynia biegów - model TH8A

 

W zestawie koło kierownicy Thrustmaster Leather 28 GT i zestaw pedałów T3PA.

PRZEJDŹ DO SKLEPU