Copyrights IQ POWER © 2023- Created by IQP with WebWave CMS

 

 

 

 

 

29 lipca 2015

POWRÓT DO LISTY KIEROWNIC

THRUSTMASTER® TX RACING WHEEL FERRARI 458 ITALIA

Thrustmaster TX Racing Wheel Ferrari 458 Italia jest skalowaną repliką prawdziwej kierownicy, dzięki czemu pozwala doświadczyć emocje towarzyszące prawdziwym wyścigom. TX oprócz dużego koła kierownicy o średnicy 28 cm pokrytego antypoślizgowym pokryciem została wyposażona w sekwencyjną dźwignię zmiany biegów. Duża powierzchnia łopatek zapewnia precyzję i szybkość działania.

 

 

Kierownica obsługuje technologię sprzężenia zwrotnego Force Feedback. Ponadto, dzięki wykorzystaniu systemu H.E.A.R.T HallEffect AccuRate jestbardzo czuła. Stawia to przed użytkownikiem wyzwania towarzyszące prawdziwym kierowcom rajdowym - jeden mały błąd decyduje o zwycięstwie, a przegrani muszą doskonalić swe umiejętności. Co więcej jest ona wierną repliką prawdziwej kierownicy samochodu Ferrari 486 Italia!

Wiernie oddany został nie tylko sam wygląd kierownicy, ale także funkcjonalność poszczególnych elementów kontrolera, w tym - manetek zmiany biegów. Wykonane zostały one z metalu co świadczy o ich trwałości i solidności. Emocjonujący wyścig wymaga często gwałtownych ruchów, przy których łatwo uszkodzić wrażliwe części. Nie w tym wypadku. Graczom pozostaje jedno - skupić się na radości płynącej z rozgrywki!

W celu zwiększenia realizmu metalowe pedały gazu i hamulca wyposażone zostały w specjalny system progresywnego oporu. W efekcie zakres nacisku dostosowany został do aut Ferrari. Co to oznacza w praktyce? Jeszcze lepsza fizyka jazdy i rzeczywista duma z pozostawiania przeciwników w tyle. Nie zapomniano o komforcie pokonywania kolejnych kilometrów - są one szerokie, co ułatwia optymalne ułożenie stopy.

PRZEJDŹ DO SKLEPU