PRZEJDŹ DO SKLEPU

Kierownica Thrustmaster T500 RS - średnica 30 cm, detale znane z prawdziwych kierownic samochodowych, antypoślizgowe pokrycie oraz perfekcyjny  wyposażona w sekwencyjną dźwignię zmiany biegów. Duża powierzchnia łopatek zapewni precyzję i szybkość działania niezależnie od kąta nachylenia kierownicy. Dźwignie wykonane są z metalu, tak więc także trwałość stoi na najwyższym poziomie.

 

 

T500 RS wyposażono w nowatorski system silników i siłowników o nazwie H.E.A.R.T HallEffect AccuRate Technology. Koło kierownicy może obracać się o 1080 stopni - trzy pełne obroty! Najwyższą precyzję działania zapewnia mechaniczno-elektroniczny przetwornik o rozdzielczości 16 bitów. Czym się charakteryzuje? Jest odporny na działanie czasu – przetwornik wykorzystuje bezdotykowy sensor magnetyczny. Nawet po wielu latach dobrej zabawy kierownica T500 RS będzie działała jak tuż po wyjęciu z pudełka. Dodatkowo układ jest w stanie przetworzyć aż 65536 wartości wychylenia koła kierownicy. Przekładając liczby na rzeczywistość – kierownica T500 RS wychwyci każdy, nawet najmniejszy ruch z dokładnością do 0,01 stopnia!
Mechanizm Force Feedback zapewnia realistyczne doznania, takie jak szarpnięcia kół czy zmianę nawierzchni. Mocnych wrażeń dostarcza 65W silnik o momencie obrotowym 150 mNm i średnicy 52mm. To najbardziej zaawansowany układ Force Feedback dostępny na rynku. Natomiast zastosowany system podwójnych pasów wspomaga dokładność funkcjonowania, a jednocześnie zapewnia bardzo wysoką kulturę pracy, zarówno jeżeli chodzi o precyzję, jak i głośność, a właściwie bezgłośność działania.
Realistycznie wykonany i działający zestaw pedałów można używać w dwóch pozycjach. Pierwsza z nich odzwierciedla ułożenie pedałów w samochodach GT, druga w bolidach F1. Trwałość zapewnia konstrukcja wykonana w całości z metalu, a stabilność – duża waga, przekraczająca 7 kilogramów.

THRUSTMASTER® T500 RS

POWRÓT DO LISTY KIEROWNIC

30 lipca 2015

 

 

 

 

 

Copyrights IQ POWER © 2022- Created by IQP with WebWave CMS