Copyrights IQ POWER © 2023- Created by IQP with WebWave CMS

 

 

 

 

 

21 czerwca 2015

POWRÓT DO LISTY KIEROWNIC

THRUSTMASTER® FERRARI 458 ITALIA

Ferrari F458 Italia to najwyższej jakości produkt wzorowany na prawdziwej kierownicy tego kultowego włoskiego auta. Średnica kierownicy wynosi 28 centymetrów, natomiast obrót to 270 stopni. Z tyłu kierownicy tak jak i w oryginale znajdują się metalowe łopatki do zmiany biegów. Na przedniej części kierownicy umieszczono osiem programowalnych przycisków oraz krzyżak w postaci przycisku "Engine Start". Nie zabrakło też pokrętła pozwalającego na zmianę ustawień w trakcie gry.

 

 

Koło kierownicy pokryte specjalnym tworzywem zapewniającym maksymalny komfort podczas gry na Xbox360 lub PC. Dodatkowo 8 przycisków akcji + 8 kierunkowy D-Pad ukryty pod przyciskiem "Start Engine", a także przełącznik "Manettino" pozwalający na przełączanie się między dwoma trybami ustawień podczas jazdy.


Stabilny, praktyczny system mocowania zaróno do płaskich powierzchni jak stół, czy biurko, jak i oczywiście możliwość używania z fotelami firmy Playseat®.
 

Duże koło kierownicy o średnicy 28 cm, czyli 70% wielkości oryginłu w samochodzie.
Wygodne, zamocowane od spodu metalowe łopatki zmiany biegów, wzorowane na tych z Ferrari GT. Natomiast z przodu kierownicy między innymi przycisk Xbox z podświetlanym numerem gracza.


Pedały (w tym modelu dwa) wyposażone zostały w system imitujący realistyczny opór kąt nachylenia dla pedałów hamulca i gazu.

 

Urządzenie wyposażone w dedykowany do Xbox360 kabel USB 2.0 Inline Quick Release, zapewniający 100% bezpieczne połączenie - długość kabla 3m.

PRZEJDŹ DO SKLEPU