POWRÓT DO LISTY WYDARZEŃ

Firma UBI SOFT już w od początku grudnia 2014 pozwoliła nam cieszyć się nową grą zapowidajacą sie na duży hit. Sprawdzić to mogą posiadcze komputerów PC, konsol Sony PS4, Microsoft XBOX 360 i XBOX ONE.

 

The Crew to gra samochodowa rozgrywana w pełni otwartym świaecie, pozwalająca graczowi na rywalizację z innymi kierowcami na obszarze USA. Ambicją twórców było by „gracze nigdy nie ścigali się sami”.  Duży nacisk położono na rozbudowanie funkcji społecznościowych i płynne przechodzenie pomiędzy trybem jedno i wieloosobowym. Gra oferuje szereg wariantów rozgrywki przewidzianych m.in. do rywalizacji indywidualnej oraz drużynowej ze znajomymi, bądź losowo dobranymi graczami.

 

Twórcy zadbali też o szeroki asortyment dostępnych aut, z których wiele to licencjonowane modele uznanych producentów. W sumie znajdziemy tu ponad setkę pojazdów podzielonych na pięć różnorodnych kategorii. Charakterystycznym elementem gry jest rozbudowany system modyfikowania samochodów. Gracze mogą wprowadzać szereg zmian nie tylko w wyglądzie, ale także w parametrach technicznych, przystosowując pojazd do indywidualnych upodobań i preferowanego stylu jazdy.

 

THE CREW to więcej niż ściganie
18 listopada 2014

Copyrights IQ POWER © 2019 - Created by IQP with WebWave CMS