Copyrights IQ POWER © 2023- Created by IQP with WebWave CMS

 

 

 

 

 

18 października 2016
T-MOBILE WARSAW GAMES WEEK 2016

W dniach od 13 do 16 października w halach targowych EXPO XXI odbyła się druga już edycja targów gier WARSAW GAMES WEEK, wzorem innych europejskich miast takich jak Paryż czy Mediolan spotkali się fani gier elektronicznych tym razem pod tytularnym przewodnictwem firmy T-Mobile. Przez 4 dni w nowoczesnych halach targowych w Warszawie tysiące graczy mogło zapoznać się z najnowszymi i przyszłymi produkcjami rynku gier. Zdecydowanie największe święto elektronicznej rozrywki w Polsce.

 

Obok najważniejszych graczy rynku takich jak Sony, Microsoft, Ubisoft, Cenega, Techland, CI Games, czy CD Projekt Red nie mogło zabraknąć firmy PLAYSEAT®. Tym razem jako jej polski partner nie mieliśmy własnego stoiska, ale byliśmy obecnie w wielu miejscach imprezy. Przede wszystkim w strefie MOTO firmy Techland, gdzie prezentowane były najnowsze tytuły samochodowe Assetto Corsa, WRC 6 czy też F1 2016.

 

Kolejne miejsce to stoisko firmy Microsoft, a tak naprawdę XBOX-a, tam między innymi na fotelach SENSATION PRO BLACK mogliśmy zagrać w najnowszy hit wyścigowy, który ukazał się ekskluzywnie dla konsoli XBOX ONE, czyli Forza Horizon 3.

 

Na stoisku firmy Media Markt można było przetestować fotele WRC i FORZA.

 

FOTO RELACJA - T-MOBILE WARSAW GAMES WEEK 2016

POWRÓT DO LISTY WYDARZEŃ