Copyrights IQ POWER © 2023- Created by IQP with WebWave CMS

 

 

 

 

 

20 czerwca 2015

POWRÓT DO LISTY GIER

PROJECT CARS

Sfinansowany przez oddaną społeczność, która włączyła się w proces produkcji by stworzyć najlepszą produkcję wyścigową, Project CARS pozwoli graczom na stworzenie profilu własnego kierowcy, a także umożliwia wybór z dużej gamy sportów motorowych, oraz wzięcie udziału w zmaganiach, które przetestują umiejętności kierowcy zarówno offline, jak i w sieci. 

 

 

Wraz z największą ilością tras wśród ostatnio wydawanych gier wyścigowych, rewolucyjnym systemem pogody i pory dnia, światowej klasy grafiką, pełną funkcjonalnością modułu tuningu i pit stopu oraz wsparciem dla Oculus Rift i Project Morpheus, Project CARS zostawi konkurencję daleko w tyle.

Wybieraj z bogatej gamy pojazdów, zaczynając od zwykłych samochodów osobowych, przez prototypy Le Mans i bolidy, na gokartach kończąc. Stwórz swojego kierowcę, wybierz klasę i podpisz pierwszy kontrakt. Odnoś sukcesy, przyjmuj oferty i specjalne zaproszenia od innych drużyn. Ucz się i rozwijaj, by w końcu stać się prawdziwą legendą. Ścigaj się na 60 różnych torach  w dzień, w nocy i zmienjającej się pogodzie.

Zakładaj prywatne lub publiczne sesje, na które składać się będą jazdy próbne, kwalifikacje i wyścigi, bądź przeglądaj i dołączaj do już istniejących gier z całego świata. stań się częścią ogromnej społeczności. Konkuruj, rzucaj wyzwania, chwal się swoimi wynikami, bierz udział w specjalnych wydarzeniach, by wygrywać nagrody! 

PRZEJDŹ DO SKLEPU