Copyrights IQ POWER © 2023- Created by IQP with WebWave CMS

 

 

 

 

 

22 czerwca 2015

POWRÓT DO LISTY AKCESORIÓW

PLAYSEAT® TV STAND PRO

Playseat® zawsze stara się wdrażać kompleksowe rozwiązania poprawiające komfort i precyzję grania. Właśnie oddaje w ręce graczy w pełni profesjonalny stojak do TV.

 

Inżynierowie Playseat® dokładnie wiedzą, że każdy szczegół w przypadku realistycznego odczuwania symulacji ma znaczenie. Zdecydowali się więc opracować w pełni zintegrowany ze wszystkimi systemami foteli stojak, który pozwala na zamocowanie na odpowiedniej (czytaj idealnej) wysokości odpowiednio duży wyświetlacz, aby odczucie symulacji było pełne. Oczywiście wykonany z najwyższej jakości materiałów i z dużą dbałością o szczegóły. Prosta konstrukcja zapewnia jednak pełną stabilność i możliwość zamocowania dużej gamy TV, a także pełną integrację ze wszystkimi systemami fotelami i kierownic.

 

Otrzymujesz wielofunkcyjny stojak do TV zgodny ze wszystkimi systemami foteli Playstation® z możliwością montażu wyświetlaczy z zakresu 15"-65" (dla ekranów zakrzywionych do 48"). Stojak został wykonany ze sprawdzonych w ekstremalnych warunkach powlekanych profili metalowych, co pozwala na montaż ekranów o wadze nawet do 40 kg. Dodatkowo został tak zaprojektowany, że jest przystosowany do rozbudowy, istnieje opcjonalnie możliwość rozszerzenia systemu do 3, 5, a nawet do 7 TV.

 

Wymiary stojaka w wersji rozłożonej 730 x 500 x 1220 mm.

Waga samego stojaka 9,5 kg

 

PRZEJDŹ DO SKLEPU