PRZEJDŹ DO SKLEPU

PLAYSEAT® OFFICE L33T, który ma wygląd prawdziwego fotela wyścigowego, dzięki czemu siedzimy komfortowo podczas pracy czy relaksu przy biurku, to doskonałe miejsce do pracy, rozrywki i relaksu,  a dodatkowo niezwykłe miejsce do grania. L33T to najwyższa półka wśród foteli dla graczy, wykonany z najlepszych jakości materiałów z dbałością o najdrobniejsze szczegóły i z wykorzystaniem wieloletnich doświadczeń firmy Playseat® lidera wśród foteli rajdowych.

 

Przy konstruowaniu fotela wykorzystano wiele innowacyjnych rozwiązań, jednak szczególną uwagę należy zwrócić na kilka z nich. Dzięki zastosowaniu specjalnej mieszaniny pianek, poduszki są wystarczająco miękkie przez wiele godzin grania, a jednocześnie na tyle solidne aby długotrwałe siedzenie nie powodowało deformacji. Duże koła ułatwiają przemieszczanie, a specjalna obręcz w dolnej części stanowi wygodny podnóżek. Odchylane do tyłu oparcie pozwala na przyjęcie pozycji poziomej. Ruch oparcia w przód zapewnia wygodną pozycję dla Twoich pleców podczas grania lub pracy. Wysoko zamontowane podłokietniki posiadają duży zakres regulacji we wszystkich możliwych kierunkach. Specjalna konstrukcja ramy została przygotowana do ewentualnej przyszłej rozbudowy.

 

Najważniejsze cechy Playseat® L33T GREEN:

 

  • Wiele możliwości dostosowania fotela do potrzeb i oczekiwań gracza

  • Specjalna mieszanka, z której wykonano piankę zapewniająca wygodę przez wiele godzin, jednocześnie nie pozwalająca na trwałe odkształcenia siedziska i oparcia

  • Bardzo duże koła z małymi oporami toczenia

  • Specjalna obręcz w dolnej części fotela służąca jako podnóżek

  • Szeroki zakres regulacji oparcia od pozycji pionowej w tył do wychylenia oparcia do przodu

  • Unikalny, opatentowany system ramy pozwalający na dalszą rozbudowę konstrukcji

 

Dostępne w trzech kolorach BLACK, GREEN i BLUE, wkrótce także inne kolory.

 

PLAYSEAT® OFFICE L33T BLACK/GREEN/BLUE

POWRÓT DO LISTY FOTELI

15 listopada 2014

 

 

 

 

 

Copyrights IQ POWER © 2022- Created by IQP with WebWave CMS