Copyrights IQ POWER © 2023- Created by IQP with WebWave CMS

 

 

 

 

 

22 czerwca 2015
LOGITECH® G29 i G920 nowe kierownice

Firma LOGITECH® zrobiła olbrzymią niespodziankę wszystkim fanom symulacji samochodowych, a w szczególności właścicielom konsol nowej generacji Sony PS4 i Microsoft XONE, zapowiedziała wprowadzenie na rynek nowej generacji zaawonsownych kontorlerów - kierownica, zestaw pedałów, dźwignia zmiany biegów.

 

Najpierw w lipcu światło pojawi się wersja dla konsoli Sony PS4, czyli model G29, a na jesieni jego brat przeznaczony do współpracy z konsolami Microsoft XONE, czyli model G920. Nie są to urządzenia tanie, ale trudno sie dziwić - jakość kosztuje. A w prawdziwych symualcjach nie ma kompromisów, walka toczy się o precyzję i ułamki sekund. Obie kierwonice wraz z zestawem trzech pedałów zostały wycenione na 1.749 PLN każda. Gdyby gracz chciał jeszcze dołączyć do zestawu dźwignie zmiany biegów, co oczywiście nie jest konieczne, bo kierownica ma wbudowaną sekwencyjną skrzynię w postaci łopatek pod kierownicą, to musi przygotowac okrągłę 2.000 PLN.

 

Tanio nie jest, ale postaramy sie przygotować dla naszych klientów odpowiednio wysokie promocje. Jakby  nie patrzeć pojawia się poważny konkurent dla kierownic firm Thrustmaster i Fanatec ... czekamy na odpowiedź!

POWRÓT DO LISTY WYDARZEŃ