Copyrights IQ POWER © 2023- Created by IQP with WebWave CMS

 

 

 

 

 

21 czerwca 2015

POWRÓT DO LISTY KIEROWNIC

LOGITECH® G27 RACING WHEEL

Możesz cieszyć się realistycznym i dokładnym sterowaniem wyścig po wyścigu.

Najlepsza i najbardziej popularna kierownica do gier firmy LOGOTECH, model G27.

 

 

Dzięki bardzo zaawansowanym technologicznie rozwiązaniom takim jak mechanizm siłowego sprzężenia zwrotnego o dwóch silnikach, czy sześciobiegowa przekładnia, pokonywanie w poślizgu ostrego zakrętu na szutrowej drodze, czy mknięcie asfaltowymi szosami  wydaje się być zupełnie realistyczne.

 

Wrażenia utraty przyczepności, zmiany rozkładu masy i rodzaju/stanu nawierzchni drogi są odtwarzane płynnie i niezwykle dokładnie. Przekładnia ze spiralnymi kołami zębatymi zapewnia niemal bezgłośne sterowanie.

 

Panel wskaźników składający się z dziesięciu diod LED pozwoli sprawdzić, kiedy zmienić bieg, tak aby utrzymać najwyższy moment obrotowy - w obsługiwanych grach, symulując rozwiązania z bolidów rodem z Formuły 1.

 

Koło kierownicy o średnicy 28 cm jest obszyte prawdziwą skórą, która zapewni komfortowe oparcie dłoniom. Natomiast mocne pedały sprawiają wrażenie pochodzących z prawdziwego samochodu. Każdy pedał posiada osobny potencjometr analogowy i inną siłę nacisku zwiększając poczucie realizmu i udostępniając precyzyjną kontrolę nad przyśpieszeniem, hamowaniem i zmienianą biegów.

 

Dwa i pół obrotu kierownicy od blokady do blokady daje wrażenie jazdy  jak w prawdziwych samochodach, a jeżeli to za trudne to otrzymujesz możliwość regulacji obrotu kierownicy w granicach 40 - 900 stopni. Dzięki programowalnym przyciskom przydatne funkcje można przypisać do przycisków w wybranym przez siebie miejscu — na kole kierownicy lub module przekładni biegów.

 

Pomyślano także o czysto mechanicznych praktycznych rozwiązaniach takich jak chowane zaczepy zapobiegające niekontrolowanym przesunięciom po dywanie w podstawie pedałów, sześć gumowych podkładek zapobiegających ślizganiu się po gładszych powierzchniach, specjalne elementy mocujące w trwały sposób dla każdej z części zestawu - konsola kierownicy, pedały i moduł przekładni biegów.

PRZEJDŹ DO SKLEPU