Copyrights IQ POWER © 2023- Created by IQP with WebWave CMS

 

 

 

 

 

31 sierpnia 2015

POWRÓT DO LISTY AKCESORIÓW

LOGITECH® DRIVING FORCE SHIFTER

Moduł przekładni biegów Driving Force Shifter został zaprojektowany do współpracy z kierownicami wyścigowymi G29 i G920 Driving Force, aby wzbogacić wrażenia w najnowszych grach na komputer i konsolę. Dodaj moduł przekładni biegów Driving Force Shifter do kierownicy wyścigowej, aby uzyskać bardziej realistyczne doznania.

 

Konstrukcja najwyższej jakości. Moduł przekładni biegów Driving Force Shifter z drążkiem z solidnej stali został stworzony pod kątem precyzyjnego ścigania się i niezawodności. Gałka i mieszek dźwigni pokryte są ręcznie szytą skórą wysokiej jakości, sprawiając wrażenie wyścigowej przekładni biegów o dużej wydajności.

 

Moduł zmiany biegów o 6 przełożeniach w układzie litery H przesuwa się płynnie i wydaje odgłos kliknięcia po zmianie każdego biegu, co umożliwia płynną i precyzyjną zmianę biegów podczas pokonywania ostrych zakrętów i długich prostych. Bezpieczne mocowanie.

 

Bezpieczne mocowanie. Wytrzymałe wbudowane zaciski i połączenia śrubowe umożliwiają bezpieczne przymocowanie modułu przekładni biegów Driving Force Shifter do stołu lub fotela wyścigowego, aby zminimalizować przesunięcia lub kołysanie się podczas wykonywania agresywnych manewrów.

 

Dane techniczne:

  • Współpracuje z kierownicami Logitech G29 i G920 Driving Force
  • Sześć przełożeń z wciskanym biegiem wstecznym
  • Podzespoły ze stali i skóry zapewniające wygodę i trwałość
  • Bezpieczne mocowanie do zestawu wyścigowego
  • Waga bez kabla 0,72 kg

PRZEJDŹ DO SKLEPU