Copyrights IQ POWER © 2023- Created by IQP with WebWave CMS

 

 

 

 

 

05 sierpnia 2014

POWRÓT DO LISTY GIER

GRAN TURISMO 6

Gran Turismo 6 to kolejna odsłona popularnej serii samochodowych gier wyścigowych, która tradycyjnie stworzona została przez Kazunoriego Yamauchiego oraz zespół z japońskiego studia Polyphony Digital.

 

 

Gran Turismo 6, podobnie jak poprzednia odsłona cyklu, jest podzielone na kilka trybów gry. Możemy wybrać pojedynczy wyścig, rozgrywkę w sieci, a także rozpocząć karierę kierowcy, będącą odpowiednikiem kampanii singleplayer w innych grach. Osiągając kolejne sukcesy powoli odblokowujemy dostęp do coraz droższych i szybszych klas oraz modeli aut, a także rodzajów wyścigów, wyzwań lub mistrzostw, za których ukończenie jesteśmy nagradzani zastrzykiem gotówki. Pieniędzy używamy do powiększenia kolekcji samochodów oraz zakupu nowych części i ulepszeń.

 

Gra zawiera wszystkie trasy oraz samochody, które pojawiły się w Gran Turismo 5 łącznie z tymi z wydanych DLC.. Zestaw aut został dodatkowo poszerzony o nowe modele i w sumie składa się na niego olbrzymia liczba 1200 samochodów. Podobnie sprawa ma się z trasami wyścigowymi. Twórcy wprowadzili 7 nowych lokacji, posiadających różne konfiguracje i długości dróg. Znaczącą nowinką jest np. pojawienie się po raz pierwszy w serii sławnego brytyjskiego toru Silverstone. Kolejne pojazdy i trasy znajdziemy w publikowanych zestawach DLC. Jeżeli chodzi o model jazdy wprowadzono zupełnie nowy silnik fizyczny, odpowiadający za aerodynamikę, pracę kół oraz zachowanie się zawieszenia.

PRZEJDŹ DO SKLEPU