Copyrights IQ POWER © 2023- Created by IQP with WebWave CMS

 

 

 

 

 

20 czerwca 2015

POWRÓT DO LISTY GIER

FORZA MOTORSPORT 6

Forza Motorsport 6 to najnowsza odsłona popularnego cyklu gier wyścigowych tworzonych przez zespół Turn 10. Jednocześnie jest to druga pełnoprawna część serii, dedykowana konsoli Xbox One. W grze zasiadając za sterami rozmaitych samochodów bierzemy udział w wyścigach rozgrywanych w trybach single i multiplayer.

 

 

Seria Forza Motorsport towarzyszy konsolom Xbox od samego ich początku. Wraz z Xboksem One, ukazała się gra Forza Motorsport 5. Odsłona szósta to druga pełnoprawna część serii, która trafiła na trzecią konsolę stacjonarną Microsoftu.

Zabawa w grze polega oczywiście na jeżdżeniu rozmaitymi samochodami w różnych trybach. Oprócz tradycyjnej kariery dla jednego gracza, przygotowano także różne formy rozgrywki w multiplayerze dla maksymalnie 24 osób. Możemy brać udział w pojedynczych wyścigach, ligach i nie tylko. Twórcy udostępnili tym razem ponad 450 modeli pojazdów, którymi ścigamy się na 26 trasach, w tym na torach Le Mans i Daytona. Oprócz samej jazdy, deweloperzy zatroszczyli się również o dodatkowe atrakcje, w tym możliwość modyfikowania posiadanych samochodów. W kwestii rozgrywki nadal mamy do czynienia z symulatorem, który jednak bez problemu da się dostosować do umiejętności mniej doświadczonych graczy. Względem wcześniejszych odsłon, pojawiły się m.in. zmagania nocne oraz na mokrej nawierzchni.

Wielkim atutem gry jest znakomita oprawa graficzna, wyciskająca z konsoli Xbox One spore ilości mocy. Produkcja działa w 60 klatkach na sekundę w rozdzielczości 1080p.

 

PREMIERA WRZESIEŃ 2015

PRZEJDŹ DO SKLEPU