Copyrights IQ POWER © 2023- Created by IQP with WebWave CMS

 

 

 

 

 

05 sierpnia 2014

POWRÓT DO LISTY GIER

FORZA MOTORSPORT 4

Forza Motorsport 4 to już czwarta część ekskluzywnych wyścigów tylko dla konsoli Xbox 360. Gra została rozbudowana względem poprzedników o nowe tory i samochody, a ponadto znacznemu rozwinięciu uległy wszelkie funkcje społecznościowe, z których seria zawsze słynęła. Ponadto gra umożliwia korzystanie z kontrolera ruchowego Kinect, zarówno w czasie jazdy, jak i w menu.

 

 

O sile tego tytuły decydująprzede wszystkim funkcje społecznościowe. Poza tymi, które znamy już z poprzednich części, teraz każdy z graczy może założyć własny klub samochodowy. Co ciekawe, wszystkie auta pozostające dotychczas w osobistych garażach członków zrzeszonych w takim klubie są dostępne dla pozostałych klubowiczów, czyli możliwość wypożyczenia wozu do trybu dla pojedynczego gracza.

Jedną z najważniejszych nowości w serii jest moduł o nazwie Autovista. Autorzy wybrali grupę wyjątkowych samochodów, które zostały wymodelowane nad wyraz pieczołowicie. Dotyczy to zarówno samej bryły pojazdu, jak i jego wnętrza, komory silnika, a także wszystkich pozostałych detali. Dzięki temu gracz ma możliwość zajrzenia w każdy zakamarek auta, może usiąść za kierownicą, uruchomić silnik i zobaczyć jak działają zegary rozmieszczone na desce rozdzielczej pojazdu. Przygotowano także nową wersję systemu matchmaking służącego do wyszukiwania konkurentów w trybie online. Działa on precyzyjniej, co powoduje, że w trakcie danego wyścigu ścigają się ze sobą kierowcy o bardzo zbliżonych umiejętnościach

PRZEJDŹ DO SKLEPU