Copyrights IQ POWER © 2023- Created by IQP with WebWave CMS

 

 

 

 

 

11 września 2016

POWRÓT DO LISTY GIER

FORZA HORIZON 3

Na Horizon Festival władza jest w Twoich rękach. Zmieniaj, co tylko chcesz, zatrudniaj i zwalniaj znajomych, a także odkrywaj Australię, prowadząc ponad 350 najlepszych samochodów na świecie. Spraw, że Horizon Festival stanie się prawdziwym świętem motoryzacji, muzyki i wolności na otwartych drogach.

 

 

Zostań szefem Horizon Festival. Dzięki nowej funkcji Horizon Blueprint stworzysz własną rozgrywkę i błyskawicznie ją udostępnisz. Możesz nawet zaangażować znajomych, by wzięli udział w Twoim festiwalu i przyciągnęli więcej fanów. Jeśli im się to nie uda, możesz ich w każdej chwili zwolnić.


Zagraj w nowych, emocjonujących rozgrywkach. W wydarzeniach Danger Sign Jumps, Convoys, Drift Zones i Showcase zmierzysz się m.in. z grupą motorówek i z ogromnym sterowcem.


Personalizuj, co tylko chcesz. Wybierz własnego kierowcę, przerabiaj samochody i twórz niepowtarzalne tablice rejestracyjne. Możesz nawet wybrać własny sygnał klaksonu. A potem jeźdź do muzyki, którą lubisz – masz do wyboru osiem różnych stacji radiowych, a także możliwość stworzenia własnej stacji z muzyką wybraną przez Ciebie.


Rozpocznij przygodę razem z innymi graczami. Oprócz swobodnych przejażdżek online dla 12 graczy i wieloosobowych wyścigów masz też dostęp do nowego, czteroosobowego trybu online. Po raz pierwszy razem ze znajomymi możesz brać udział w różnorodnych wyścigach i zdobywać nagrody w kampanii Horizon.

PRZEJDŹ DO SKLEPU