Copyrights IQ POWER © 2023- Created by IQP with WebWave CMS

 

 

 

 

 

18 listopada 2014
F1 2014 - poczuj adrenalinę

Oficjalny symultor najważniejszej formuły wyścigowej na świecie - F1 w wersji dla sezonu 2014 jest już dostępny od jakiegoś czasu. Firma Codemaster wprowadziła nową odsłonę gry do sprzedaży 17 października 2014.

 

Jak zwykle, twórcy postarali się o wierne odwzorowanie tego co dzieje się w tym sezonie w tych wyścigach, implementując aktualne zespoły, pojazdy, tory i kierowców. A także wszystko to co w tym sezonie wiąże się ze stosunkowo dużymi zmianami, zwłaszcza jeśli chodzi o bolidy, w których zamieniono wolnossące silniki V8 na turbodoładowane V6, mocno je także przekonstruowano.

 

Również tryb kariery doczekała się drobnych modyfikacji – teraz oprócz pełnego sezonu, możemy zdecydować się także na mistrzostwa w skróconym wariancie. Rozbudowaniu uległ tryb scenariuszy, obejmujący wyzwania z prawdziwego świata i wydarzenia, jakie miały miejsce w historii najnowszej Formuły 1. Gra jest dostępna dla komputerów PC, a także konsol poprzedniej genracji X360 i PS3.

 

W lipcu 2015 pojawi się nowa odsłona gry F1 2015 tym razem dla konsol najnowszej generacji czyli PS4 i XBOX ONE, a także komputerów PC.

POWRÓT DO LISTY WYDARZEŃ