Copyrights IQ POWER © 2023- Created by IQP with WebWave CMS

Napisz, zadzwoń albo...

 

 

 

 

 

16 lutego 2019

POWRÓT DO STRONY DOF MOTION

2DOF PLAYSEAT MP2 MOVER PRO

Najmocniejszy w serii, do pracy ciągłej i zastosowań profesjonalnych.

 

Platforma PLAYSEAT MP2 MOVER PRO to profesjonalny, najbardziej kompaktowy z symulatorów ruchu. Został zaprojektowany do współpracy z fotelami rajdowymi Playseat. Platforma pracuje w dwóch płaszczyznach (dwa stopnie swobody). Montowana jest do fotela pomiędzy podstawę, a siedzisko, porusza się do przodu i do tyłu, a także na boki - 2DOF pitch & roll. Porusza się tylko fotel kierowcy, pedały i kierownica są nieruchome, ale odczucia są bardzo rzeczywiste, daje to świetne efekty zarówno w grach samochodowych, jak i symulatorach lotu czy rollercoasterach.

 

Mocne silniki, solidna konstrukcja, świetny stosunek ceny do jakości.

 

Kompaktowa konstrukcja i stosunkowo niewielka waga (poniżej 20 kg) pozwalają na dużą mobilność platformy z siedzeniem, a także pozwalają używać system w ograniczonej przestrzeni. Znakomite rozwiązanie przy ciągłej pracy, w salonach rozrywki czy podczas różnych imprez, spotkań czy jako uzupełnienie eventów. Współpracuje z goglami Virtual Reality.

 

Najważniejsze parametry platformy:

 

  • stopnie swobody (osie) 2DOF (pitch & roll)
  • fotel ruchomy (pedały i kierownica nie)
  • zakres ruchów 16 stopni
  • prędkość ruchu 75 cm/s
  • moment obrotowy 25 N/m
  • szczytowy pobór mocy 720 W
  • maksymalna waga operatora 120 kg

 

W zestawie kompletna zmontowana platforma, elektronika sterująca, okablowanie, kompletne oprogramowanie z licencją Premium na wszystkie aktualizacje (dostępne sterowniki do ponad 120 gier symulacyjnych, pojawiają się nowe). Fotel nie jest częścią zestawu.

 

ZESTAW DOF MP2 MOVER PRO - cena 9.800 PLN

PRZEJDŹ DO SKLEPU